Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przedstawiciel ds. Ubezpieczeń i Inwestycji

Aviva Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski, Międzyrzecz

24 dni temu

Aviva jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku ubezpieczeniowo - finansowym. Zaufały nam 34 miliony Klientów w krajach Europy, Azji i w Kanadzie. Zapewniamy naszym Klientom bezpieczeństwo, ubezpieczając ich życie, zdrowie i majątek oraz dbamy o ich przyszłość oferując plany oszczędnościowe, inwestycyjne i emerytalne.
Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski, Międzyrzecz
Aviva jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku ubezpieczeniowo-finansowym. Zaufały nam 34 miliony klientów w 16 krajach Europy, Azji i w Kanadzie. Zapewniamy naszym klientom bezpieczeństwo, ubezpieczając ich życie, zdrowie i majątek oraz dbamy o ich przyszłość oferując plany oszczędnościowe, inwestycyjne i emerytalne.

Opis stanowiska:

  • rekrutacja i wdrażanie do pracy nowych członków zespołu
  • zarządzanie zespołem sprzedaży
  • odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży
  • szkolenie, motywowanie oraz monitorowanie pracy zespołu

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży
  • wyższe wykształcenie
  • inicjatywa w działaniu, proaktywność
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz w rekrutacji

Oferujemy:

  • motywacyjny system wynagradzania
  • jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego
  • profesjonalny system szkoleń menedżerskich
  • Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV wraz z klauzulą, dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych za pośrednictwem przycisku APLIKUJ

Jesteś zainteresowany? Czekamy na Ciebie!

Poznaj

Jak do nas dołączyć?

Zależy nam, by do naszej firmy trafiali najlepsi, dlatego opracowaliśmy proces rekrutacji, który pozwala nam dobrze poznać kandydata i jego predyspozycje zawodowe, Jednocześnie kandydat ma możliwość poznania naszej firmy oraz sprawdzenia, na ile proponowana przez Avivę wizja kariery mu odpowiada. Kluczową rolę w procesie rekrutacji pełni Menadżer zespołu, do którego w przyszłości dołączy nowy Agent.

Proces rekrutacji

Krok Analiza CV
KrokPierwsze spotkanie rekrutacyjne
KrokTesty predyspozycji
KrokDrugie spotkanie rekrutacyjne
KrokSpotkanie z Dyrektorem oddziału
KrokPodpisanie umowy szkoleniowej
Poznaj stanowisko: Doradca Ubezpieczeniowy
Doradca ubezpieczeniowy to stanowisko niemal tożsame ze stanowiskiem agenta ubezpieczeniowego. Doradca zajmuje się pozyskiwaniem klientów dla zakładów ubezpieczeniowych, w imieniu których działa. Osoba obsadzona na tym stanowisku monitoruje podległy sobie teren w poszukiwaniu osób potencjalnie zainteresowanych ofertą ubezpieczeniową i umawia się z nimi na spotkania, na których przedstawia im ...
Praca Doradca Ubezpieczeniowy