Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY, KIEROWNIK REGIONALNY

Z.P.C. SKAWA S.A w Wadowicach
mazowieckie
praca stacjonarna
5327 dni temu

Ogłoszenie numer: 77930, z dnia 2009-10-13

Zakłady Przemysłu Cukierniczego Skawa S.A w Wadowicach. Informacje na stronie www.skawa.com.pl W związku z planowanym dalszym rozwojem sieci sprzedaży poszukujemy Przedstawicieli Handlowych i Kierowników Regionalnych.

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku Przedstawiciela lub Kierownika będzie odpowiedzialna za sprzedaż w danym regionie.

Wymagania

- Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane, - dyspozycyjność, operatywność, - ukierunkowanie na cel, - łatwość w nawiązywaniu kontaktu, - prawo jazdy kategorii "B", - prowadzona własna działalność gospodarcza będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, - atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie, - możliwość rozwoju zawodowego, - stabilną pracę w dużej renomowanej firmie.