Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przedstawiciel Handlowy d/s Sprzedaży Komercyjnej

Liebherr Polska Sp. z o.o.

Małopolskie

44 dni temuLIEBHERR-POLSKA Sp. z o.o.

 

poszukuje pracowników z województwa opolskiego, śląskiego, małopolskiego i świętokrzyskiego na stanowisko:


Przedstawiciel Handlowy d/s Sprzedaży Komercyjnej

Zadania:
 • Aktywna sprzedaż produktów gospodarstwa domowego (MDA),
 • Budowanie relacji i współpracy z partnerami handlowymi,
 • Koordynowanie i wspieranie działań handlowych na polskim rynku zgodnie z polityką firmy,
 • Pozyskiwanie i ocena nowych partnerów handlowych,
 • Przygotowywanie raportów, analiz dotyczących obecnej sytuacji rynkowej oraz działań konkurencji,
 • Wsparcie przy wdrażaniu regionalnych akcji marketingowych, wzmacnianie wizerunku marki,
 • Przeprowadzanie szkoleń produktowych,
 • Dbanie o wygląd produktów u partnerów handlowych.
Wymagania:
 • Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne lub techniczne,
 • Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży, najlepiej w branży urządzeń gospodarstwa domowego w kanałach takich jak: studia mebli kuchennych, sklepy niezależne, lokalni dystrybutorzy sprzętu AGD,
 • Dobra znajomość języka angielskiego,
 • Prawo jazdy kat. B
 • Dobra znajomość pakietu Office,
 • Asertywność, zdolności negocjacyjne,
 • Umiejętność budowania partnerskich relacji.
 • Samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

 CV prosimy koniecznie napisać w języku polskim i angielskim.

Oferujemy:
 • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę,
 • Ciekawa praca w odnoszącej sukcesy międzynarodowej firmie,
 • Szkolenia serwisowe i produktowe w kraju i za granicą organizowane przez firmy z grupy Liebherr,
 • Atrakcyjne wynagrodzenie proporcjonalne do osiąganych wyników,
 • Prywatną opiekę medyczną (po dwóch latach pracy),
 • Dopłata do kart Multisport po przepracowaniu 12 miesięcy,
 • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, samochód i laptop.
Prosimy o dopisanie jednej z poniższych klauzul (jest to warunek konieczny do przyjęcia Państwa aplikacji).

-"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w załączonym CV i innych dokumentach aplikacyjnych przez Liebherr-Polska sp. z o.o. z siedzibą w Rudzie Śląskiej przy ul. Hansa Liebherra 8, 41-710 Ruda Śląska, jako administratora danych osobowych, na potrzeby realizacji toczącego się procesu rekrutacyjnego do 6 miesięcy“.

- "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w załączonym CV i innych dokumentach aplikacyjnych przez Liebherr-Polska sp. z o.o. z siedzibą w Rudzie Śląskiej przy ul. Hansa Liebherra 8, 41-710 Ruda Śląska, na potrzeby realizacji przyszłych procedur rekrutacji pracowników, prowadzonych w okresie 3 lat od dnia złożenia dokumentów aplikacyjnych“.

Udzielenie zgody jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu wzięcia udziału w rekrutacji. Zgoda może zostać w każdym czasie wycofana poprzez wysłanie oświadczenia na adres e-mail: rekrutacja@liebherr.com lub na wskazany powyżej adres siedziby.

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Liebherr-Polska sp. z o.o. z siedzibą w Rudzie Śląskiej przy ul. Hansa Liebherra 8, 41-710 Ruda Śląska (Liebherr-Polska). W Liebherr-Polska powołany został Inspektor Ochrony Danych - Pan Grzegorz Janikowski, dane kontaktowe: e-mail: lpl.rodo@liebherr.com. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego oraz – w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody – w celu przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych w okresie trzech lat od dnia złożenia dokumentów aplikacyjnych. Po zakończonej rekrutacji dane osobowe będę archiwizowane przez okres trzech lat w celu obrony ewentualnych roszczeń . Podstawą przetwarzania danych osobowych jest dobrowolnie wyrażona przez Pana/Panią zgoda, która może być w każdym czasie wycofana (przy czym nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych), a także prawnie uzasadniony interes administratora (obrona ewentualnych roszczeń). W każdym czasie przysługuje prawo dostępu do treści danych, prawo ich sprostowania, prawo usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Oświadczenia w zakresie realizacji praw prosimy składać na adres e-mail: lpl.rodo@liebherr.com. Jeżeli mimo naszego wsparcia Pan / Pani uzna, że dane osobowe przetwarzane są niezgodnie z przepisami obowiązującego prawa, przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Odbiorcami przetwarzanych przez Liebherr-Polska danych osobowych będą jedynie podmioty dostarczające i wspierające systemy teleinformatyczne Liebherr-Polska oraz spółki z Grupy Liebherr.

Poznaj

Liebherr Polska Sp. z o.o.

Firma z branży budowlanej

Przedsiębiorstwo rodzinne Liebherr zostało założone przez Hans’a Liebherr w 1949 roku. Duży sukces pierwszych łatwych w montażu i atrakcyjnych cenowo żurawi wieżowych obrotowych samojezdnych stworzył fundament przedsiębiorstwa. Dziś Liebherr nie tylko zalicza się do największych producentów maszyn budowlanych na świecie, lecz także oferuje na wielu innych obszarach wymagające pod względem technicznym oraz zorientowane na użytkownika produkty i usługi. W międzyczasie przedsiębiorstwo rozrosło się do grupy firm, zatrudniającej 48 000 pracowników w ponad 130 spółkach na wszystkich kontynentach.

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy 
Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Praca Przedstawiciel Handlowy