Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Przedstawiciel Handlowy ds. Detalu

Mag Dystrybucja sp. z o.o. sp.k.

18 dni temu

Ogłoszenie numer: 1964035, z dnia 2018-05-02

Firma MAG Dystrybucja jest firmą handlową istniejącą na polskim rynku od 1995 roku. Od momentu rozpoczęcia działalności priorytetem jest konstruowanie najlepszych ofert na towary wiodących producentów w Polsce jak Grupa Maspex,  Kompania Piwowarska, Grupa Żywiec, Żywiec Zdrój, Nestle i innych, co w połączeniu z profesjonalną obsługą klienta i fachowością w realizacji dostaw powoduje, że jest cenionym partnerem rynku FMCG. Priorytetem firmy MAG Dystrybucja jest budowanie trwałych relacji z Klientami ale również z Pracownikami, doceniając potencjał który wnoszą swoim zaangażowaniem.

MAG Dystrybucja, lider w dystrybucji produktów FMCG w centralnej, północnej i północno-wschodniej Polsce, w związku z rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska

  • sprzedaż produktów będących w ofercie firmy
  • realizacja planu sprzedaży
  • analiza i kreowanie strategii rozwoju rynku
  • pozyskiwanie nowych partnerów handlowych
  • organizacja działań promocyjnych i maksymalizacja sprzedaży

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku poparte sukcesami
  • umiejętność budowania dobrych relacji interpersonalnych
  • zaangażowanie, skuteczność i orientacja na cel
  • doskonała organizacja pracy i samodzielność
  • umiejętność pracy w konkurencyjnym środowisku
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • systematyczny proces szkoleniowy
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, komputer

Poznaj

Jesteśmy firmą handlową istniejącą na polskim rynku od 1995 roku. Dystrybuujemy asortyment wiodących producentów branży sokowej (Tymbark), wodnej (Żywiec Zdrój, Cisowianka) i piwnej (Kompania Piwowarska, Carlsberg).

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Przedstawiciel Handlowy Praca Przedstawiciel Handlowy