Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Agregatów Przenośnych

PRAMAC Sp. z.o.o.
pomorskie, Polska Północna
praca stacjonarna
4904 dni temu

Ogłoszenie numer: 130039, z dnia 2011-01-11

Polski Oddział jednego z największych producentów agregatów prądotwórczych na świecie poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie, Polska Północna

Nr Ref.: PH-POM

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • realizację planów sprzedażowych na podległym terenie,
  • rozbudowę sieci sprzedaży na podległym terenie
  • dbanie o dobre relacje i utrzymywanie kontaktów z klientami już współpracującymi z firmą,

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego
  • doświadczenie w pracy na rynku profesjonalnych maszyn i narzędzi budowlanych będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B,
  • wykształcenie min. średnie techniczne,
  • umiejętności prowadzenia rozmów handlowych,
  • dobrą prezencję i wysoką kulturę osobistą,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • dynamizm i zaangażowanie,
  • samodzielność, umiejętność organizacji pracy własnej
  • dyspozycyjność,
  • znajomość oprogramowania funkcjonującego w środowisku Windows (Word, Excel)

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie,
  • umowę o pracę