Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY HORECA

Telwa Trading Sp. z o.o.
małopolskie, WARSZAWA , KRAKÓW, POZNAŃ
praca stacjonarna
5975 dni temu

Ogłoszenie numer: 39744, z dnia 2008-02-07

Jesteśmy firmą działającą w segmencie kawy, herbaty oraz urządzeń do ich parzenia i w związku z bardzo dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Miejsce pracy: małopolskie, WARSZAWA , KRAKÓW, POZNAŃ

Opis stanowiska

  • zapewnienie doskonałego poziomu usług wszystkim naszym klientom
  • dbanie o rozwój firmy poprzez aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • prezentacja firmy, jej produktów oraz prowadzenie negocjacji handlowych
  • przygotowanie oraz analiza raportów
  • Wymagania

  • minimum średnie wykształcenie
  • umiejętność analizy potrzeb klientów
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji
  • umiejętność planowania i organizowania czasu pracy oraz ustalania priorytetów
  • pomysłowość, inicjatywa i kreatywność
  • samodyscyplina i zaangażowanie w realizowaniu założonych celów
  • prawo jazdy kategorii B
  • znajomość branży HORECA oraz języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Oferujemy

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • specjalistyczne szkolenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • samochód służbowy, telefon