Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie
Przedstawiciel Handlowy na terenie całego kraju

Nifram
warmińsko-mazurskie
praca stacjonarna
5105 dni temu

Ogłoszenie numer: 99754, z dnia 2010-05-25

Nifram

Wyłączny dystrybutor firmy Orion Najnowsze technologie w ograniczaniu kosztów produkcji, serwisu i przestoju maszyn innowacyjne oleje, smary i uszlachetniacze.

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska

  • aktywna sprzedaż na terenie ustalonym i przyporządkowanym do województwa,
  • realizacja planów sprzedażowych na określonym terenie,
  • współpraca ze stałymi klientami firmy oraz pozyskiwanie nowych,
  • długofalowe budowanie relacji z Klientami,
  • doradztwo w zakresie oferowanych przez firmę produktów,
  • aktywne wsparcie oraz współpraca z biurem sprzedaży Firmy.

Wymagania

  • min. roczne, poparte sukcesami doświadczenie w aktywnej sprzedaży,
  • wysoka zdolność komunikacji, umiejętność nawiązywania i utrzymywania długofalowych relacji z klientami,
  • obsługa komputera oraz dostęp do Internetu,
  • odpowiedzialność, systematyczność w działaniu, dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kat. B - warunek konieczny,
  • własny samochód,

Oferujemy

  • wysokie prowizje zgodnie z warunkami umowy agencyjnej (wymagana własna działalność gospodarcza),
  • skuteczny system szkoleń,
  • nieograniczone możliwości własnego rozwoju przy wsparciu firmy,
  • za wyniki pracy finansowanie samochodu,
  • po zdobyciu doświadczenia popartego wynikami możliwość budowania własnego zespołu sprzedażowego, jako menager regionu,