Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie
Przedstawiciel Handlowy na woj. zachodniopomorskie

Marat Rybnik Sp. z o.o.
zachodniopomorskie
praca stacjonarna
5302 dni temu

Ogłoszenie numer: 80289, z dnia 2009-11-13

MARAT dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu i swojemu potencjałowi stale rozwija infrastrukturę, usprawnia logistykę oraz podnosi kwalifikacje swoich pracowników. Obecnie na prawach autoryzowanego dystrybutora firma oferuje szeroki asortyment wyrobów produkcji SKF, INA, NKE, TAS Schäfer, FŁT KRAŚNIK, SNR, Cooper, SHELL oraz Weicon. Zakres oferty produktowej:
  • łożyska przemysłowe i motoryzacyjne
  • uszczelnienia
  • smarownice, oleje i smary
  • filtry
  • pierścienie osadcze
  • tuleje ślizgowe
  • pierścienie zaciskowo rozprężne
  • narzędzia mechaniczne
  • narzędzia hydrauliczne
  • nagrzewnice
  • przyrządy pomiarowe
  • produkty do przenoszenia napędu
  • kleje
  • Przedstawiciel Handlowy na woj. zachodniopomorskie

    Miejsce pracy: zachodniopomorskie

    Opis stanowiska

    • rozwijanie rynku odbiorców firmy Marat,
    • nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów z nowymi klientami,
    • doradztwo techniczne dotyczące części, maszyn, urządzeń,
    • realizacja planów sprzedażowych,
    • Raportowanie oraz analiza sprzedaży.

    Wymagania

    • wykształcenie min. średnie techniczne,
    • znajomość obsługi komputera,
    • operatywność, łatwość nawiązywania kontaktów,
    • samodzielność w organizacji pracy,
    • dyspozycyjność i zaangażowanie,
    • samodyscyplina, nastawienie na rezultaty,
    • umiejętność pozyskiwania i utrzymywania długofalowych relacji z klientami,
    • prawo jazdy kat. B,
    • wysoka kultura osobista,
    • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego oraz znajomość potencjalnych klientów będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy

    • stabilną pracę w rozwijającej się firmie,
    • możliwość rozwoju i podwyższania kwalifikacji,
    • satysfakcjonujące wynagrodzenie.