Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie
Przedstawiciel Handlowy Orange (Konsultant Klienta Biznesowego)

OPTIMO Sp. z o.o.
lubuskie
praca stacjonarna
5489 dni temu

Ogłoszenie numer: 63033, z dnia 2009-04-20

Biuro Przedstawicieli Handlowych Optimo Sp. z o.o. zajmujących się sprzedażą usług telekomunikacyjnych w zakresie telefonii komórkowej dla rynku biznesowego. Poszukujemy:

Miejsce pracy: lubuskie

Opis stanowiska

  • wyszukiwanie i pozyskiwanie klientów
  • obsługa klientów przypisanych do opieki
  • analiza rynku
  • raportowanie

Wymagania

  • 2-letnie doświadczenie w branży usług telekomunikacyjnych (mile widziane w telefonii komórkowej)
  • średnie wykształcenie
  • umiejętność pracy w zespole, jaki i na samodzielnym stanowisku
  • umiejętność organizowania pracy własnej
  • zarejestrowana działalność gospodarcza lub gotowość do zarejestrowania
  • samochód

Oferujemy

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,
  • pomoc w rozwiązywaniu problemów
  • wsparcie telemarketingu
  • możliwość rozwoju zawodowego, rozwoju własnej firmy
  • praca w dynamicznym, operatywnym zespole
  • możliwość nawiązywania kontaktów biznesowych
  • szkolenia sprzedażowe i produktowe