Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Przedstawiciel Handlowy - pompy ciepła

MECATERM
mazowieckie
praca stacjonarna
5036 dni temu

Ogłoszenie numer: 109144, z dnia 2010-08-04

Jesteśmy nową firmą na rynku polskim oferującą nowoczesne i unikatowe rozwiązania w dziedzinie pomp ciepła. W związku z tworzeniem sieci sprzedaży poszukujemy osób otwartych i chętnych do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za promocję i sprzedaż pomp ciepła w podległym mu regionie.

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży rozwiązań grzewczych
  • otwartość na nowe technologie
  • umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych relacji z klientem
  • samodzielność i umiejętność realizowania planów
  • praktyczna znajomość obsługi komputera
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • ciężką pracę odpowiednio opłacaną
  • stanowisko pracy z możliwością rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia do pracy: samochód służbowy, komputer, telefon