Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Przedstawiciel Handlowy - Rynek Hurtowy

Glasmark Sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
4924 dni temu

Ogłoszenie numer: 127835, z dnia 2010-12-22

Producent Szkła Zdobionego, w związku z rozwojem nowego brandu, poszukuje kandydatów do pracy, na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Nr Ref.: PH04/10

Opis stanowiska

  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych, dystrybucyjnych i określonej strategii sprzedażowej,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie z nimi trwałych relacji,

Wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego,
  • znajomość branży szklanej (ceramicznej),
  • umiejętność samodzielnych negocjacji i podejmowania decyzji
  • przedsiębiorczość i samodzielność w działaniu

Oferujemy

  • pracę w dynamicznym, młodym zespole,
  • motywacyjny system wynagrodzeń, powiązany z zakresem obowiązków
  • narzędzia pracy, adekwatne do zajmowanego stanowiska