Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przedstawiciel Handlowy w branży stolarsko-meblarskiej

Wurth Polska Sp. z o.o.

Warszawa, Legionowo, Pułtusk, Wyszków, Wołomin i okolice

20 dni temu

Miejsce zamieszkania: Warszawa, Legionowo, Pułtusk, Wyszków, Wołomin i okolice
Twoje zadania:
  • Obsługa stałych oraz pozyskiwanie nowych klientów – producenci mebli, tartaki, dekarze, zakłady stolarskie
  • Promowanie produktów oferowanych przez Würth, w szczególności: okuć meblowych, chemii technicznej, narzędzi, elementów złącznych
  • Rozwój sprzedaży w podległym regionie poprzez regularne wizyty u klientów
  • Przygotowywanie ofert handlowych, negocjacje warunków współpracy z klientami na różnych szczeblu
  • Monitorowanie rynku
Twój profil:
  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (B2B) lub/i doświadczenie w pracy na stolarni, przy produkcji mebli, jako montażysta
  • Doświadczenie z produktami stosowanymi w stolarstwie, przy produkcji mebli, ciesielskimi, przy produkcji i montażu stolarki otworowej (drewno, pcv, alu), chemii technicznej, narzędzi oraz elementów złącznych (mile widziane)
  • Znajomość rynku lokalnego i potencjalnych klientów w branżach: drewnianej, stolarskiej, okuć meblowych, stolarki otworowej , budowlanej będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie średnie - preferowane techniczne
  • Prawa jazdy kat. B
Gwarantujemy Ci:
  • Umowę o pracę w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Szacunek do pracownika i efektywnej pracy
  • Przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki
  • Profesjonalne szkolenia sprzedażowe i techniczne
  • Samochód służbowy (segment B/C)
  • Nowoczesny system komunikacji - tablet ipad usprawniający pracę handlowca
  • Telefon komórkowy bez limitu rozmów
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych oraz prywatnej opieki medycznej

Poznaj

Würth Polska to lider w technice zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów. Jesteśmy nowoczesną firmą i wiarygodnym, stabilnym pracodawcą. W naszej ofercie znajduje się ponad 125 000 produktów przeznaczonych dla profesjonalistów.
Prowadzimy sprzedaż bezpośrednio poprzez Przedstawicieli Handlowych, telefonicznie oraz przez sklep internetowy. Posiadamy 33 sklepy stacjonarne na terenie całego kraju.
Chcemy wspierać i inspirować naszych klientów każdego dnia, dostarczając im produkty najwyższej jakości. Wierzymy, że mając odpowiednie narzędzia, każdy może zostać mistrzem w swojej dziedzinie. Z pasją walczymy o sukces. Konsekwentnie wspieramy działania, które przyniosły nam sukces i próbujemy coraz to nowszych rozwiązań. Dążymy do perfekcji w każdej dziedzinie naszej aktywności.
Würth Polska to część Grupy Würth, w skład której wchodzi ponad 400 firm w 80 krajach, które zatrudniają 77 000 pracowników. Koncern prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą.

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy
Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Praca Przedstawiciel Handlowy