Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie
Przedstawiciel Handlowy

Magnum Parket Polska Sp. z o. o.
opolskie
praca stacjonarna
4955 dni temu

Ogłoszenie numer: 119663, z dnia 2010-11-08

Jest firmą córką czeskiej firmy Magnum Parkiet a.s., jednego z czołowych producentów podłóg drewnianych. Jako jej jedyny i wyłączny dystrybutor na rynku Polskim, za zadanie postawiła sobie zapewnienie najwyższych standardów sprzedaży, serwisu i obsługi Klienta. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: opolskie

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych
  • samodzielny nadzór nad zleceniami

Wymagania

  • minimum średnie wykształcenie
  • obsługa PC- Word, Excel
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • znajomość technik sprzedaży
  • komunikatywność, kreatywność
  • samodyscyplina i zaangażowanie w realizację założonych celów

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • ciekawą pracę w młodym zespole
  • wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • samochód służbowy i inne narzędzia niezbędne do wykonywania tego rodzaju pracy