Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie
Przedstawiciel handlowy

D&J Spółka z o.o.
warmińsko-mazurskie
praca stacjonarna
4897 dni temu

Ogłoszenie numer: 126863, z dnia 2010-12-21

Wyłączny importer i przedstawiciel produktów TAO Cosmetics na terenie Polski

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym wejściem na nasz rynek liczącej się znanej niemieckiej firmy TAO Cosmetics posiadającej ugruntowaną pozycję i oferującej profesjonalne dermo - kosmetyki, poszukujemy do współpracy na zasadach wyłączności regionalnej przedstawicieli handlowych na tereny województw: mazowieckie, wielkopolskie, lubuskie, zachodniopomorskie, warmińsko-mazurskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, dolnośląskie, opolskie, łódzkie. Istnieje możliwość łączenia województw. Zadaniem przedstawiciela handlowego będzie opieka nad klientami,reklama, sprzedaż kosmetyków w gabinetach kosmetycznych i dermatologicznych oraz gabinetach odnowy biologicznej i SPA.

Wymagania

  • min. wykształcenie średnie,
  • umiejętności prowadzenia rozmów handlowych,
  • dobrą prezencję,
  • wysoką kulturę osobistą,
  • znajomość branży (wskazane),
  • posiadanie lub rejestrowanie działalności gospodarczej (wskazane)

Oferujemy

  • WYSOKIE wynagrodzenie prowizyjne,
  • wyłączność terytorialną,
  • wsparcie marketingowe.