Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Rofix Sp. z o.o.
warmińsko-mazurskie
praca stacjonarna
4885 dni temu

Ogłoszenie numer: 128798, z dnia 2011-01-03

Producent ze 100% udziałem kapitału zagranicznego działający w branży instalacyjnej, w związku z organizacją sieci sprzedaży na terenie Polski, poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska

  • nawiązywanie i rozwój kontaktów handlowych
  • realizacja budżetu sprzedaży
  • negocjowanie kontraktów handlowych
  • region pracy obejmuje obsługę województw: warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, mazowieckiego, lubelskiego, łódzkiego

Wymagania

  • komunikatywność oraz zdolności negocjacyjne
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kategorii B
  • znajomość języka angielskiego mile widziana
  • doświadczenie w sprzedaży B2B mile widziane
  • znajomość branży budowlanej mile widziana

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia
  • motywujący system wynagrodzeń
  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego