Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Przedstawiciel Handlowy

P.P.P.H.U.SAGA
małopolskie, woj. lubelskie, łódzkie, małopolskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie
praca stacjonarna
4823 dni temu

HURTOWNIA ELEKTRYCZNA ROK ZAŁ.1990.SPRZEDAŻ HURTOWA ART.ELEKTRYCZNO-OŚWIETLENIOWYCH

Miejsce pracy: małopolskie / woj. lubelskie, łódzkie, małopolskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie

Zadania:
  • sprzedaż art. oświetleniowych, elektrotechnicznych
  • obsługa sklepów, hurtowni branży elektrotechnicznej oświetleniowej
Wymagania:
  • wymagane doświadczenie jako handlowiec w branży elektro-technicznej (inne oferty nie będą brane pod uwagę),
  • prawo jazdy,
  • swobodne nawiązywanie kontaktów z klientami,
  • wymagana praktyka w branży,
  • obsługa laptopa,
  • bezwzględna uczciwość
Oferujemy:
  • do dyspozycji samochód, laptop, telefon,
  • świadczenia zgodne z kodeksem pracy,
  • wynagrodzenie zasadnicze plus premia,
  • wynagrodzenie od 1500 do 7000 zł brutto,
  • szkolenia