Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

QMAR
opolskie
praca stacjonarna
4784 dni temu

Ogłoszenie numer: 144527, z dnia 2011-04-12

QMAR

Dynamicznie rozwijający się producent chemii budowlanej poszukuje profesjonalnych, ambitnych i pełnych entuzjazmu osób na stanowisko:

Miejsce pracy: opolskie

Nr Ref.: PH/03/2011

Opis stanowiska

  • Nawiązywanie, budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami,
  • Realizacja strategii sprzedażowej firmy,
  • Przygotowywanie ofert handlowych,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych,
  • Doradztwo techniczne,

Wymagania

  • Ukończone lub rozpoczęte studia wyższe,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów ,
  • Pewność siebie, entuzjazm, samodzielność, dobra organizacja pracy, umiejętność autoprezentacji,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Znajomość chemii budowlanej oraz technik sprzedaży będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników: podstawa + system premiowy,
  • Narzędzia pracy: (samochód i telefon służbowy),
  • Pomoc i wsparcie ze strony Dyrektora Handlowego,
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego,