Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie
Przedstawiciel Handlowy

Premium Distribution Sp. z o.o.
lubuskie
praca stacjonarna
4702 dni temu

Ogłoszenie numer: 154511, z dnia 2011-07-05

Dynamicznie rozwijająca się firma z branży napoi poszukuje młodych, kreatywnych
i pracowitych ludzi do współpracy przy dystrybucji m.in. marek:

Devil energy drink, Jaworowy Zdrój.

Miejsce pracy: lubuskie

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie klientów
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • realizacja targetów sprzedaży
  • doświadczenie w kontaktach handlowych

Wymagania

  • znajomość technik sprzedaży
  • motywacja do osiągania dobrych wyników
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność do pracy w delegacjach

Oferujemy

  • stałą pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie, promujące osoby nastawione na osiąganie celów
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • narzędzia pracy: samochód, telefon

Wynagrodzenie

Od 2000 do 6000 PLN