Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Przedstawiciel handlowy

RTC Robert Capała

Zachodniopomorskie

241 dni temu

Ogłoszenie numer: 1834818, z dnia 2017-11-20

Poszukujemy osób zainteresowanych rozwojem na stanowisku:

Miejsce pracy: zachodniopomorskie

Opis stanowiska

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów krajowych oraz zagranicznych,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych,
  • Godne reprezentowanie firmy i dbanie o jej pozytywny wizerunek,
  • Udział w spotkaniach branżowych (np. targi),
  • Tworzenie zestawień oraz raportów,
  • Budowanie długoterminowych relacji z klientami,
  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania Działu Handlowego,
  • Praca na terenie całego kraju oraz Unii Europejskiej.

Wymagania

  • Umiejętności sprzedażowych, komunikacyjnych,
  • Czynnego prawo jazdy (kat. B),
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Znajomości obsługi komputera (internet, pakiet office),
  • Dyspozycyjności, komunikatywności i wysokiej kultury osobistej,
  • Preferowany wiek kandydata 25-45 lat.

Mile widziane:
  • Doświadczenie w sprzedaży w sektorze B2B,  w branży regałów wysokiego składowania, konstrukcji stalowych lub pokrewnych,
  • Znajomość innych języków zachodnioeuropejskich.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Wysokie wynagrodzenie,
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód z kartą flotową, laptop, telefon,
  • W delegacji zapewniamy dietę, zakwaterowanie.

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Przedstawiciel Handlowy Praca Przedstawiciel Handlowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (816)
Wałbrzych (54)
Legnica (66)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (180)
Toruń (96)
Lubelskie:
Lublin (129)
Chełm (20)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (847)
Tarnów (44)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1757)
Radom (71)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (124)
Nysa (20)