Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Przedstawiciel Handlowy

BRANDBOX Sp. z o.o. Sp. K.

Kraków/ Skawina

91 dni temu

Ogłoszenie numer: 1952298, z dnia 2018-04-23

Przez lata BRANDBOX – producent opakowań tekturowych – przekształcił się w stabilną firmę specjalizującą się w produkcji opakowań tekturowych. W naszej ofercie posiadamy pudła klapowe, fasonowe, opakowania wielkogabarytowe oraz niestandardowe. Takie jak np. kratownice, belki, opakowania kaszerowane i z nadrukiem. Oferujemy pełną obsługę od stworzenia projektu, przygotowania wyciętego prototypu (takżez nadrukiem) przed złożeniem zamówienia, poprzez produkcję wyrobów gotowych, jak również doradztwo techniczne i opracowanie rozwiązań w przypadku nietypowych zleceń. Posiadając nowoczesny i wydajny park maszynowy, własną flotę samochodową oraz część produkcyjna pracuje 24/h 7 dni w tygodniu, jesteśmy w stanie realizować zlecenia szybko,sprawnie, z zachowaniem wysokiej jakości oferowanych produktów.Firma prężnie i dynamicznie rozwija swoje możliwości techniczne oraz poszerza zakres procesu produkcji.

Zapraszamy na Naszą stronę www.brandbox.com.pl

Poszukujemy chętnych na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków/ Skawina

Opis stanowiska

  • sprzedaż opakowań tekturowych oraz produktów z oferty handlowej firmy;
  • obsługa i dbanie o dobre relacje z Klientem;
  • aktywne poszukiwanie i budowanie swojego portfela Klientów;
  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów.

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej minimum 3 lata– przedstawiciel handlowy–warunek konieczny;
  • znajomość branży poligraficznej – warunek konieczny;
  • skuteczność w działaniach sprzedażowych;
  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji;
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne;
  • prawo jazdy kategorii B;
  • znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy

  • umowę o pracę;
  • atrakcyjny system wynagrodzenia oparty o podstawę oraz premię zależną od Twoich wyników sprzedażowych;
  • pakiet prywatnej opieki medycznej;
  • możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • niezbędne narzędzia pracy – telefon, laptop i samochód służbowy;
  • pakiet szkoleń produktowych koniecznych do poznania asortymentu firmy;
  • duże możliwości rozwoju oraz realny wpływ na rozwój firmy.

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Przedstawiciel Handlowy Praca Przedstawiciel Handlowy