Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Przedstawiciel handlowy

POLI-ECO Tworzywa Sztuczne Sp. z o.o.

Warmińsko-mazurskie

87 dni temu

Firma Poli-Eco

poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku

Teren pracy: Europa Zachodnia

Zakres obowiązków:
  • pozyskiwanie klientów na terenie Europy Zachodniej,
  • realizacja określonych planów sprzedażowych oraz zadań promocyjnych na wyznaczonym terenie,
  • budowanie i utrzymanie trwałych relacji z klientami , a także sukcesywne pozyskiwanie nowych klientów dla firmy,
  • monitorowanie lokalnego rynku oraz działań konkurencji,
  • marketing i monitoring sprzedaży,
  • raportowanie zgodne z wewnętrznymi standardami.
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość j. niemieckiego, dodatkowym atutem będzie znajomość j. angielskiego,
  • wykształcenie min. średnie,
  • umiejętność negocjacji oraz dobra organizacja czasu pracy,
  • dyspozycyjność oraz gotowość do pracy w terenie,
  • doświadczenie w sprzedaży,
  • mile widziana znajomość rynku tworzyw sztucznych,
  • umiejętność planowania oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • umiejętność nawiązywania otwartych i trwałych relacji z klientami,
  • dynamizm i pasja w realizacji zadań,
  • otwartość na nowe wyzwania,
  • biegła obsługa komputera oraz mile widziana znajomość systemu SAP,
  • prawo jazdy kat.B.
Oferujemy:
  • przyjazną atmosferę pracy w nowoczesnej firmie

  • samodzielną i pełną wyzwań pracę

  • stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • narzędzia niezbędne do pracy: służbowy samochód, laptop, telefon

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Przedstawiciel Handlowy Praca Przedstawiciel Handlowy