Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Przedstawiciel Handlowy

Sport Premium Sp. z o.o.

Kłobuck, Myszków, Lubliniec, Zawiercie, Tarnowskie Góry, Gliwice, Bielsko-Biała, Jaworzno, Katowice, Sosnowiec

93 dni temu

Firma o ugruntowanej pozycji, działająca w branży reklamowej,
posiadająca stały i wypracowany rynek poszukuje

Przedstawicieli Handlowych
ZADANIA:
  • sprzedaż powierzchni reklamowej do nośników zewnętrznych i Internetu na bazie stałych i nowych klientów w gotowym do sprzedaży regionie
  • reprezentowanie firmy w powierzonym regionie oraz opieka posprzedażowa nad stałymi i nowo pozyskanymi klientami
OCZEKIWANIA:
  • doświadczenie w branży reklamowej (np. Yellow Pages lub sprzedaż B2B)
  • umiejętność samodzielnego organizowania pracy własnej
  • ukierunkowanie na wyniki i uczciwą sprzedaż
  • prawo jazdy i samochód
  • gotowość współpracy na bazie umowy o dzieło lub własnej działalności gospodarczej
ZASIĘG DZIAŁANIA:
  • obszar województwa i ościennych miejscowości
OFERUJEMY:
  • stały obszar sprzedaży z zainstalowanymi nośnikami zewnętrznymi przy współpracy z Samorządami Terytorialnymi
  • powtarzalność klientów do 70%
  • stabilizację oraz wysokie i regularne zarobki: wynagrodzenie bazowe i premie, gratyfikację    kwartalną  za wyniki handlowe
  • dofinansowanie w kwocie 5.000 zł z przeznaczeniem na rozwój współpracy z nami po okresie próbnym
  • niezależność i swobodę w organizacji pracy własnej
  • szkolenie produktowe oraz opiekę doświadczonych handlowców w okresie wdrożenia
*Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

*Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)".

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Przedstawiciel Handlowy Praca Przedstawiciel Handlowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (701)
Wałbrzych (42)
Legnica (56)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (119)
Toruń (75)
Lubelskie:
Lublin (98)
Chełm (11)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (715)
Tarnów (33)
Nowy Sącz (32)
Mazowieckie:
Warszawa (1557)
Radom (57)
Płock (34)
Opolskie:
Opole (115)
Nysa (7)