Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Przedstawiciel Handlowy

Gebomsa Polska Sp. z o.o.

Małopolskie

180 dni temu

Ogłoszenie numer: 1991330, z dnia 2018-06-19

Gebomsa to międzynarodowa organizacja, lider rynku, zajmująca się projektowaniem oraz świadczeniem wysokiej jakości usług w zakresie pompowania betonu. Misją firmy jest zaspokajanie potrzeb klientów z wykorzystaniem wiedzy i zaangażowania najlepszych specjalistów w branży oraz największego i najlepszego parku maszynowego. Gebomsa posiada ponad 400 pomp samojezdnych, portfolio ponad 4000 klientów oraz może pochwalić się ponad 42 mln m3 betonu przepompowanego w ciągu ostatnich 10 lat.

Miejsce pracy: małopolskie

Opis stanowiska

  • sprzedaż usług pompowania betonu w podległym regionie,  w tym skuteczne pozyskiwanie nowych klientów,
  • monitorowanie rynku (klienci, projekty, konkurencja),
  • jak najlepsze, proaktywne wykorzystanie potencjału firmy do osiągania założonych celów sprzedażowych w regionie,
  • organizacja pracy operatorów i przypisanego do regionu sprzętu,
  • zarządzanie środkami trwałymi i kosztami w regionie.

Wymagania

  • doświadczenie handlowe w branży budowlanej ze wskazaniem na beton/usługi pompowania/usługi transportowe (beton lub kruszywa)/systemy szalunkowe,
  • znajomość lokalnego rynku w wyżej wymienionym sektorze,
  • prawo jazdy,
  • znajomość MS Office,
  • wysoki poziom etyczny,
  • zaangażowanie, kreatywność, odpowiedzialność oraz otwarcie  na współpracę,
  • umiejętność posługiwania się językiem angielskim będzie atutem.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • premię uzależnioną od wyników sprzedaży,
  • narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy).
  • pakiet ubezpieczenia medycznego z możliwością rozszerzenia na członków rodziny

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Przedstawiciel Handlowy Praca Przedstawiciel Handlowy