Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Przedstawiciel Handlowy

UniqueConsult Poland Sp. z o.o.

Warmińsko-mazurskie

11 dni temu

Ogłoszenie numer: 1995500, z dnia 2018-07-05

UniqueConsult Poland Sp. z o.o. jest prężną i zorientowaną na rozwój biznesowy firmą doradztwa personalnego należącą do Grupy UniqueConsult, która operuje zarówno na polskim jak i skandynawskim rynku.

W imieniu naszego Klienta, międzynarodowego koncernu, obecnego w 28 krajach w 441 lokalizacjach na świecie, zatrudniającego ponad 45 000 pracowników i będącego absolutnym liderem w swojej branży na rynku w Polsce, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie

Nr Ref.: PH/BR/06

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku zajmie się sprzedażą do kluczowych klientów działających w sektorze farmaceutycznym, biotechnologicznym, medycznym itp., posiadających pomieszczenia czyste (clean room), stąd kładziemy nacisk na doświadczenie handlowe w tych obszarach.

Do głównych zadań na tym stanowisku należeć będą:

  • Rozwój i współpracy i koordynacja już istniejącej wśród potencjalnych i istniejących paneuropejskich klientów, którzy mają siedzibę w Polsce
  • Aktywna identyfikacja i rozwój nowych możliwości biznesowych, aby zwiększyć sprzedaż na istniejących kontach
  • Konsultowanie, szkolenie i wdrażanie koncepcji i produktów w obiektach klienta
  • Szkolenie i inspirowanie klientów na różnych poziomach decyzyjnych w procesie sprzedaży. (Operator, kierownik produkcji, HSE, kierownik ds. Kontroli jakości, zamówienia itp.)
  • Wdrażanie kampanii marketingowych
  • Regularne raportowanie o postępów i prognoz dla wewnętrznych i zewnętrznych interesariuszy, korzystając z kluczowych danych konta (w tym oceny ryzyka EBIT i strat)

Wymagania

Szukamy kandydatów posiadających:

  • Co najmniej 4-5 lat doświadczenia w sprzedaży lub powiązanej organizacji
  • Znajomość biotechnologii, farmacji, zasad sterylności będzie dużym atutem
  • Umiejętność projektowania i skutecznego wdrażania zarówno krótko- jak i długoterminowych strategii biznesowych
  • Licencjat z marketingu, administracji biznesowej, sprzedaży lub odpowiedniej dziedziny związanej z branżą naszych klientów
  • Sprawdzone doświadczenie w sprzedaży krzyżowej i kompetencje w różnych działaniach sprzedażowych
  • Udokumentowaną znajomość strategii i technik organizacyjnych
  • Silne umiejętności analityczne
  • Dobrą znajomość technik negocjacyjnych
  • Dużą samodzielność i motywacja własna
  • Gotowość do podróży na terenie całej Polski
  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stabilną pracę w dużym, międzynarodowym koncernie dbającym o rozwój pracowników.
  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • System szkoleń
  • Wynagrodzenie stałe i prowizyjne oraz benefity

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Przedstawiciel Handlowy Praca Przedstawiciel Handlowy