Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie
Przedstawiciel Handlowy

eService S.A.
warmińsko-mazurskie
praca stacjonarna
4343 dni temu

Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych eService S.A., spółka należąca do Grupy Kapitałowej PKO BP zajmująca się obsługą płatności kartowych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. warmińsko-mazurskie
Nr Ref.: warmińsko-mazurskie

Główne zadania na stanowisku:
  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Prowadzenie rozmów i negocjacji z Klientem
  • Budowanie i utrzymanie długotrwałych relacji z Klientem
Wymagania dotyczące kandydatów:
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Wysoka kultura osobista i nienaganna prezentacja
  • Zarejestrowana działalność gospodarcza
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętności handlowe i znajomość technik sprzedaży
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (stała podstawa oraz  premia i prowizja uzależnione od wyników)
  • Interesującą i samodzielną pracę w młodym zespole
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)