Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie
Przedstawiciel Handlowy

eService S.A.
opolskie
praca stacjonarna
4343 dni temu

Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych eService S.A., spółka należąca do Grupy Kapitałowej PKO BP zajmująca się obsługą płatności kartowych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. opolskie
Nr Ref.: opolskie

Główne zadania na stanowisku:
  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Prowadzenie rozmów i negocjacji z Klientem
  • Budowanie i utrzymanie długotrwałych relacji z Klientem
Wymagania dotyczące kandydatów:
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Wysoka kultura osobista i nienaganna prezentacja
  • Zarejestrowana działalność gospodarcza
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętności handlowe i znajomość technik sprzedaży
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (stała podstawa oraz  premia i prowizja uzależnione od wyników)
  • Interesującą i samodzielną pracę w młodym zespole
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)