Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Przedstawiciel Handlowy

Biuro Sprzedaży

Gdańsk, Gdynia, Sopot Elbląg, Tczew, Pruszcz-Gdański, Starogard Gdański, Malbork, Kartuzy, Kościerzyna

29 dni temu

Miejsce pracy: woj. pomorskie
Nr ref.: DO/POM/PP/234

Jesteśmy biurem sprzedaży związanym z międzynarodową organizacją finansowo-ubezpieczeniową. Nasz zespół zrzesza najbardziej skutecznych managerów z wieloletnim doświadczeniem w branży oraz  doradców, na koncie których jest wiele sukcesów. Nasz wyjątkowy zespół, najwyższe standardy  oraz szeroka oferta produktowa, dopasowana do potrzeb różnych klientów, czynią nas  wyjątkowym partnerem do współpracy. Dołącz do zespołu - Metlife.

Zadania osoby na tym stanowisku:
  • budowanie i rozwijanie współpracy z klientami
  • kreowanie wizerunku i polityki sprzedaży
  • finalizowanie i negocjowanie umów z klientami
  • stałe aktualizowanie i pogłębianie wiedzy
  • raportowanie
W kandydatach szukamy
  • wykształcenia min. średniego
  • otwartości i komunikatywności
  • wysokiej kultury osobistej oraz łatwości w nawiązywaniu
     kontaktów
  • samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • umiejętności analizowania potrzeb klienta
  • przedsiębiorczości
  • orientacji na osiąganie celów
Proponujemy
  • ciekawą pracę w gronie profesjonalistów
  • atrakcyjne szkolenia rozwojowe
  • wysoki i stabilny dochód złożony z części stałej oraz prowizji i dodatków (od 5 tys zł)
  • zabezpieczenie na lata, dzięki budowaniu dochodu pasywnego
  • dodatkowe benefity (karta multisport, program emerytalny, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna)
  • przejrzystą ścieżkę kariery
Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz tutaj

Poznaj

MetLife

Metlife istnieje od ponad 150 lat i w swojej branży jest jedną z największych firm na świecie. To również pierwsze przedsiębiorstwo, które z udziałem kapitału zagranicznego, pojawiło się 30 lat temu na polskim rynku.

Lata działalności, doświadczenia i profesjonalizmu zaowocowały obsługą w Polsce ponad 3,5 mln klientów, co daje nam kluczową pozycję. Swoje produkty i usługi oferujemy zarówno klientom indywidualnym, jak i instytucjonalnym. Szeroki wachlarz produktów, elastyczne dopasowanie do Klienta, dobrze wyszkolona i uczciwa kadra pozwala nam nie tylko utrzymać, ale i wzmacniać pozycję lidera w branży.

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Przedstawiciel Handlowy Praca Przedstawiciel Handlowy