Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Przedstawiciel Handlowy

Institute of Clinical Research Sp. z o.o.

Małopolskie

32 dni temu

Polska firma działająca na rynku medycznym.

Dystrybutor specjalistycznych produktów medycznych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: cała Polska

Zadania:

  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami: personelem szpitalnym
  • przeprowadzanie prezentacji i rozmów biznesowych
  • prezentacja sprzętu podczas zabiegów operacyjnych
  • monitorowanie bieżących potrzeb klientów
  • realizacja założonych celów firmy / planów sprzedaży
  • pozyskiwanie nowych klientów

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w sprzedaży popartego sukcesami, z doświadczeniem w branży medycznej (neurochirurgii, laryngologii), najlepiej korporacyjnej
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów i umiejętności budowania trwałych relacji z klientami
  • chęci do nauki i rozwoju, otwartych na nowe metody działania
  • umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych
  • motywacji w osiąganiu sukcesów w sprzedażowych
  • znajomości języka angielskiego i dobrej obsługi komputera
  • umiejętność pracy w warunkach konkurencji
  • zaangażowania, samodzielności i zdolność obsługi sprzętu technicznego
  • rzetelnego realizowania powierzonych zadań
  • dyspozycyjności
  • prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • udział w rozwoju firmy
  • samodzielność w działaniu
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość indywidualnego wyboru samochodu służbowego (po okresie próbnym)
  • motywacyjne zasady wynagradzania
  • pracę w niewielkim zespole
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie uczestniczyć w zabiegach operacyjnych.

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Przedstawiciel Handlowy Praca Przedstawiciel Handlowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (633)
Wałbrzych (56)
Legnica (119)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (228)
Toruń (140)
Lubelskie:
Lublin (236)
Chełm (33)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (812)
Tarnów (91)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (1993)
Radom (178)
Płock (64)
Opolskie:
Opole (230)
Nysa (55)