Przedstawiciel Handlowy

Tajfun Poland Sp. z o.o.

Warmińsko-mazurskie

32 dni temu

Ogłoszenie numer: 2667402, z dnia 2019-09-19

Firma Tajfun Poland Sp. z o.o., wchodząca w skład międzynarodowej grupy TDF (Tecnica de Fluidos) z siedzibą główną w Hiszpanii, działająca w branży pomp przemysłowych, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Region północno-wschodni (warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie)

  • Utrzymywanie kontaktów z obecnymi klientami

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Opieka nad stałymi i nowymi Klientami w rejonie Polski północno-wschodniej

  • Doradztwo techniczne klientom firmy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Znajomość języka angielskiego

  • Gotowość do częstych podróży

  • Prawo jazdy kat. B

  • Samodzielność, kreatywność, łatwość nawiązywania kontaktów

  • Znajomość branży armatury przemysłowej (pompy, uszczelnienia) będzie dodatkowy atutem

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom

  • Samochód służbowy, laptop, telefon

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy
Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Praca Przedstawiciel Handlowy