Przedstawiciel Handlowy

TMC Sp. z o.o.

Dolnośląskie

37 dni temu

Ogłoszenie numer: 2694701, z dnia 2019-10-08

TMC Sp z o.o. funkcjonuje od początku 2001 r.

Prowadzi działalność handlową w zakresie wyrobów śrubowych.

Zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem firm produkcyjnych w elementy złączne.

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • Aktywne poszukiwanie klientów.
  • Budowanie trwałych i długofalowych relacji biznesowych z klientami.
  • Realizacja zakładanych planów sprzedaży.
  • Raportowanie wyników.
  • Przygotowywanie ofert dla klientów.

Miejsce pracy: Południowa Polska

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe.
  • Mile widziane doświadczenie w branży metalowej (śruby).
  • Umiejętność samodzielnej pracy.
  • Gotowość do częstych wyjazdów.
  • Prawo jazdy

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie.
  • Prowizyjne wynagrodzenie ( podstawa + premia kwartalna w zależności od uzyskiwanych wyników).
  • Wszelkie narzędzia pracy.
  • Samochód służbowy (z klimatyzacją).
Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy
Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Praca Przedstawiciel Handlowy