Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Bydgoszcz
Przedstawiciel Handlowy

P.W. R-R Sp. z o.o.
Bydgoszcz
praca stacjonarna
6229 dni temu

Ogłoszenie numer: 28495, z dnia 2007-04-17

Hurtownia z 16 letnim doświadczeniem w branży FMCG

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

Zdybywanie nowych, oraz obsługa aktualnych Klientów, budowanie i utrzymanie stałych relacji z Klientem.

Wymagania

Minimum średnie wykształcenie, dyspozycyjność, umiejętność budowania i utrzymywania stałych relacji z klientem, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, znajomość obsługi komputera, prawo jazdy kategorii B, rzetelność mile widziane doświadczenie w branży FMCG na stanowisku związanym z pozyskiwaniem nowych klientów

Oferujemy

Narzędzia potrzebne do pracy - samochód, telefon, palmtop. Możliwość wysokich zarobków - wynagrodzenie prowizyjne.