Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
przedstawiciel handlowy

STYLER G. Litewka, Sz. Romaniewski, J. Żupnik SP.J.
małopolskie, Kraków (całotygodniowe wyjazdy w trasy)
praca stacjonarna
6159 dni temu

Ogłoszenie numer: 30482, z dnia 2007-06-25

Nasza firma istnieje na rynku już od ponad 10 lat. Zajmujemy się głównie produkcją ramek foto na zdjęcia, obrazów i obrazków. Prowadzimy również sprzedaż pokrowców na sprzęt fot. Współpracujemy z kontrahentami z całej Polski zarówno sklepami detalicznymi jak i sieciami marketów.

Miejsce pracy: małopolskie, Kraków (całotygodniowe wyjazdy w trasy)

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby na stanowisku przedstawiciela handlowego należeć będzie: *sprzedaż naszych produktów *utrzymywanie relacji z obecnymi klientami firmy oraz pozyskiwanie nowych

Wymagania

*doświadczenie na podobnym stanowisku *dyspozycyjność *prawo jazdy *zamieszkanie na terenie małopolski

Oferujemy

*pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie *motywujace wynagrodzenie