Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przedstawiciel Handlowy

Rabplast Sp. z o.o.

Małopolskie

64 dni temu

Ogłoszenie numer: 3239578, z dnia 2020-03-27

Firma RABPLAST zajmuje się kompleksowym zaopatrywaniem zakładów wodociągowych, firm wykonawczych oraz hurtowni w materiały do budowy i naprawy sieci wodociągowych, kanalizacyjnych, odwodnień oraz dróg.

Miejsce pracy: małopolskie

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie klientów,
  • rozwijanie sprzedaży na wyznaczonym terenie (południowa Małopolska),
  • przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie negocjacji z klientami, doradztwo techniczne.

Wymagania

  • WARUNEK KONIECZNY - doświadczenie handlowe,
  • umiejętność budowania relacji z klientem,
  • wysoka kultura osobista,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • zdolności analityczne,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie rodzinnej posiadającej ugruntowaną pozycję rynkową,
  • wyrozumiałego szefa,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia oraz osiąganych wyników,
  • regularne szkolenia i możliwość rozwoju kompetencji zawodowych,
  • potrzebne narzędzia do pracy: samochód, komputer, telefon,
  • rozwój pod okiem opiekuna, który będzie Twoim wsparciem,
  • niepowtarzalną atmosferę – nie jesteśmy typową korporacją, jesteśmy firmą rodzinną. Tutaj wszyscy się znamy i dobrze wiemy, jak połączyć pracę z dobrą zabawą

Wynagrodzenie

Od 4000 PLN

Poznaj

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy
Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Praca Przedstawiciel Handlowy