Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Przedstawiciel Handlowy

Solid Security Sp. z o.o.
mazowieckie, Warszawa, Grójec, Tarczyn, Sochaczew, Piaseczno, Góra kalwaria, Legionowo, Płońsk, Nowy Dwór Mazowiecki, Otwock, Wiązowna, Halinów, Wołomin, Kobyłka, Nieporęt, Jabłonna, Pruszków, Wyszków, Rembertów, Serock, Ząbki, Radom, Ciechanów, Mława, Płock, Siedlce
praca stacjonarna
3845 dni temu

Solid Security jest jedną z największych firm z branży ochrony w Polsce.
W związku z aktywnym rozwojem sieci biur regionalnych oraz wdrażaniem nowych projektów handlowych oferujemy zatrudnienie na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa, Grójec, Tarczyn, Sochaczew, Piaseczno, Góra kalwaria, Legionowo, Płońsk, Nowy Dwór Mazowiecki, Otwock, Wiązowna, Halinów, Wołomin, Kobyłka, Nieporęt, Jabłonna, Pruszków, Wyszków, Rembertów, Serock, Ząbki, Radom, Ciechanów, Mława, Płock, Siedlce

Nr Ref.: PH/mazowieckie

Zadania:
  • Aktywne pozyskiwanie Klientów (B2B lub / i B2C),
  • Praca terenowa i stacjonarna,
  • Kontakt z Klientem, identyfikacja jego potrzeb,
  • Prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych,
  • Posprzedażowa obsługa Klienta.

Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie na oferowanym stanowisku,
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z Klientami,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne,
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Własny samochód (gwarantowany zwrot kosztów paliwa),
  • W przypadku Przedstawiciela Handlowego ds. Systemów Telewizji Przemysłowej: wymagana znajomość branży, mile widziani instalatorzy systemów zabezpieczeń (telewizja przemysłowa, systemy alarmowe).

Oferujemy:
  • Gwarantowane wynagrodzenie podstawowe oraz miesięczne premie sprzedażowe,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń,
  • Możliwość awansu w strukturach sprzedażowych,
  • Elastyczna forma zatrudnienia: umowa o pracę, umowa zlecenie, własna działalność gospodarcza.