Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
przedstawiciel handlowy

Bruno Nebelung Polska Sp. z o.o.
pomorskie
praca stacjonarna
6013 dni temu

Ogłoszenie numer: 37448, z dnia 2007-12-10

Bruno Nebelung Polska należy do grupy kapitałowej Bruno Nebelung GmbH & Co. Do głównych produktów należą najwyższej jakości sadzonki i nasiona kwiatów. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie

Nr Ref.: BNP/1/2007

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za realizację celów sprzedażowych. Praca na tym stanowisku polega na : systematycznym, bezpośrednim kontakcie z klientami tj. firmami ogrodniczymi, zdobywaniu nowych klientów, prezentacji nowych produktów.

Wymagania

-wykształcenie ogrodnicze lub praktyka w branży ogrodniczej -odpowiednie wysokie zaangażowanie -komunikatywność -silna motywacja do osiągania sukcesów -prawo jazdy kat.B -doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej w branży ogrodniczej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

-pracę w stabilnej , renomowanej firmie -umowę o pracę -wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników -samochód służbowy i telefon komórkowy -laptop