Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

QMAR
małopolskie, CAŁA POLSKA
praca stacjonarna
5925 dni temu

Ogłoszenie numer: 40316, z dnia 2008-02-26

QMAR

branża: produkcja/ sprzedaż chemia budowlana

Miejsce pracy: małopolskie, CAŁA POLSKA

Nr Ref.: ph+ miasto

Opis stanowiska

- realizacja polityki sprzedażowej w zakresie pozyskiwania nowych klientów - budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami - realizowanie planów sprzedażowych - samodzielne planowanie pracy i raportowanie wyników przełożonemu - rozwijanie bazy klientów - zwiększanie wielkości sprzedaży na powierzonym terenie

Wymagania

- wykształcenie min. średnie - prawo jazdy - mile widziana znajomość lokalnego rynku handlowego materiałami budowlanymi - łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych - nastawienie na realizację określonego celu - umiejętność organizacji własnego czasu pracy - umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

- stałe wynagrodzenie plus prowizja - interesującą pracę w młodym i dynamicznym zespole - niezbędne do pracy narzędzia: samochód, telefon - profesjonalny system szkoleń z zakresu oferowanych produktów - dużą samodzielność w działaniu