Przedstawiciel handlowy

EXLIBRIS Jerzy Kmieć

Opolskie

16 godz. temu

Ogłoszenie numer: 4289369, z dnia 2021-03-08

„Exlibris” Jerzy Kmieć – firma o ugruntowanej pozycji na rynku w zakresie dystrybucji książek.

Miejsce pracy: opolskie

Opis stanowiska

  • odbywanie spotkań handlowych w placówkach oświatowych,
  • realizacja założonego planu sprzedaży,
  • stały monitoring rynku i potrzeb klientów.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • umiejętności interpersonalne i handlowe,
  • nastawienie na realizację celów sprzedażowych,
  • zaangażowanie,
  • samodzielność w działaniu,
  • mile widziane doświadczenie w pracy handlowej,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • kontrakt B2B (umowa agencyjna) z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy),
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia uzależniona od wyników),
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • samodzielność i elastyczność czasu pracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Klikając przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Exlibris Jerzy Kmieć, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Informujemy, iż:
1. Administratorem danych osobowych kandydatów do pracy jest firma: Exlibris Jerzy Kmieć, NIP 8711467512 (Pogórska Wola 292 h, 33-152 Pogórska Wola).
2. Dane osobowe kandydatów do pracy będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie współpracy. Administrator Danych nie planuje dalej przetwarzać danych osobowych kandydatów do współpracy w celu innym niż cel, w którym dane osobowe zostały zebrane, tj. w celu przyszłej rekrutacji.
3. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne (np. Twój wizerunek). Takie dane przetwarzać będziemy na podstawie dobrowolnej zgody, którą wyraziłeś, wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne.
4. Dane nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym z wyjątkiem przypadków przewidzianych przepisami prawa.
5. Administrator danych nie zamierza przekazywać danych osobowych kandydatów do współpracy do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
6. Dane kandydatów do współpracy przechowywane będą przez okres niezbędny do realizacji wyżej określonych celów, tj. do momentu zakończenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż 60 dni po zakończeniu publikacji ogłoszenia rekrutacyjnego.
7. Kandydaci do współpracy posiadają prawo żądania od Administratora Danych dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania oraz - z zastrzeżeniem przepisów prawa - usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
8. Kandydaci mają prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w przypadku uznania, że przetwarzanie ich danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
9. Dane osobowe kandydatów do współpracy nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą poddawane profilowaniu.

Poznaj

EXLIBRIS

„Exlibris” Jerzy Kmieć – firma o ugruntowanej pozycji na rynku w zakresie dystrybucji książek

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy
Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Praca Przedstawiciel Handlowy