Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Przedstawiciel handlowy

PPHU mini-maxi
pomorskie
praca stacjonarna
5842 dni temu

Ogłoszenie numer: 44308, z dnia 2008-05-21

Wyłączny dystrybutor produktów dziecięcych renomowanych firm zagranicznych.

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

- sprzedaż produktów - pozyskiwanie nowych klientów - obsługa klientów istniejących w bazie firmy - analiza rynku - raportowanie

Wymagania

- mile widziane doświadczenie w branży dziecięcej - średnie wykształcenie - własna działalność gospodarcza - umiejętność organizowania pracy - samodyscyplina - własny samochód - umiejętności negocjacji - łatwość nawiązywania i prowadzenia kontaktów biznesowych

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie, - motywujący system prowizyjny - praca w dynamicznym, młodym i operatywnym zespole