Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Przedstawiciel Handlowy
UPC Polska Sp. z o.o.
Bydgoszcz
specjalista (mid)
umowa o pracę / zlecenie / agencyjna
25 dni temu
UPC szuka
Przedstawiciela
Handlowego
Bydgoszcz

A może praca w doradztwie i sprzedaży?
Jesteś komunikatywny i budujesz świetne relacje?
Jesteś optymistą, nie zrażasz się, emanuje
od Ciebie pozytywna energia?
Masz już doświadczenie w sprzedaży lub chcesz je dopiero zdobyć?

Proponujemy:
 • Różne formy zatrudnienia - umowa o pracę / umowa agencyjna / umowa zlecenie
 • Wynagrodzenie podstawowe w każdym z wariantów + system prowizyjny
 • Brak limitu wynagrodzenia – im więcej sprzedajesz, tym więcej zarabiasz!
 • Elastyczny czas pracy, szkolenia wdrożeniowe
 • Opiekuna, który będzie Cię wspierał od samego początku
 • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, pakiet usług UPC, ubezpieczenie) – termin dostępności benefitów zależny od formy zatrudnienia
U nas zajmiesz się:
 • Sprzedażą usług UPC
 • Doradztwem najlepszych rozwiązań dla klienta
Dlaczego Ty:
 • Dlatego, że lubisz kontakt z ludźmi
 • Chcesz zdobyć doświadczenie w sprzedaży
 • Masz już doświadczenie w sprzedaży i chcesz je wykorzystać
 • Chcą rozwijać swoje umiejętności
Dołącz do najbardziej barwnej i innowacyjnej firmy, która wyznacza trendy w technologii i domowej rozrywce. Jeśli szukasz wyzwań i stabilnego miejsca, w którym chcesz robić to, co ubarwia każdy Twój dzień, to UPC jest właśnie dla Ciebie!
Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez UPC Polska Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@upc.pl

Jeśli wyrażasz zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach poprosimy o dodanie klauzuli:

„Zgadzam się na przetwarzanie przez UPC Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez UPC Polska Sp. z o.o. „

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz

Poznaj

UPC Polska Sp. z o.o.

UPC Polska to wiodący dostawca cyfrowej rozrywki i Internetu na rynku polskim, obecny w sektorze nowoczesnych technologii multimedialnych od 1989 roku. W zasięgu naszej sieci znajduje się prawie 3,3 mln gospodarstw domowych, w ponad 150 miejscowościach w Polsce. Obecnie mamy około 1,5 mln Klientów.

Oferujemy rozwój w kilkunastu obszarach: sprzedaż i obsługa klienta (zarówno bezpośrednia, jak i telefoniczna), wsparcie sprzedaży, marketing, IT i technika, PR i komunikacja wewnętrzna, finanse i księgowość, administracja, HR, prawo.

UPC Polska zatrudnia około 1450 osób w dziewięciu lokalizacjach: Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu i Zielonej Górze. Aż 80% z nas pracuje w największych biurach UPC – w warszawskiej siedzibie w centrum miasta oraz katowickim biurze w dzielnicy Zawodzie, w którym, oprócz wielu działów back-office, mieści się nasze wewnętrzne Contact Center.

 

Podobne oferty