Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Przedstawiciel Handlowy

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe "LEMAR" sp. z o.o.
pomorskie
praca stacjonarna
5559 dni temu

Ogłoszenie numer: 61158, z dnia 2009-03-27

Firma z wieloletnim doświadczeniem, jest czołowym krajowym, producentem pap termozgrzewalnych poszukuje:

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona będzie odpowiadać za obsługę dotychczasowych klientów jak również pozyskiwanie nowych. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za region obejmujący woj. pomorskie i warmińsko-mazurskie. Firma oferuje jedno stanowisko.

Wymagania

  • tylko kandydaci z doświadczeniem na stanowisku przedstawiciela handlowego i znajomością rynku materiałów budowlanych
  • znajomość rynku materiałów budowlanych
  • komunikatywność, skuteczne nawiązywanie współpracy z nowymi klientami
  • doświadczenie w kierowaniu samochodem (kat. B)
  • Oferujemy

  • możliwość atrakcyjnych zarobków, powiązanych z wynikami sprzedaży
  • niezbędne narzędzia pracy
  • dużą swobodę i odpowiedzialność
  • pracę w firmie o silnej ustabilizowanej pozycji na rynku
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.