Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Przedstawiciel Handlowy

Metalmarket
mazowieckie
praca stacjonarna
5513 dni temu

Ogłoszenie numer: 65184, z dnia 2009-05-14

Metalmarket

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • realizację planów sprzedaży
  • pozyskiwanie nowych Klientów oraz utrzymywanie dobrych relacji z już pozyskanymi
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • budowanie dobrego wizerunku firmy (również poprzez wyjazdy do klientów)
  • raportowanie dotyczące realizacji powierzanych zadań

Wymagania

  • komunikatywność w mowie i piśmie
  • prawo jazdy kategorii B
  • miejsce zamieszkania w okolicach Grodziska Mazowieckiego

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej jednym z liderów branży
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę w młodym, energicznym i kreatywnym zespole
  • dużą samodzielność w pracy
  • motywacyjny system wynagrodzeń