Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie
Przedstawiciel handlowy

UAB MOREK
warmińsko-mazurskie
praca stacjonarna
5458 dni temu

Ogłoszenie numer: 65936, z dnia 2009-05-26

UAB MOREK

UAB Morek jest firmą kapitału Estońskiego, jesteśmy przedstawicielami kilku producentów elektrotechniki. Nasze produkty dostarczamy do hurtowni i wielkich producentów rozdzielnic. Jesteśmy młodą, szybko rozwijającą się firmą, prowadzącą swą działalność w Estonii, Łotwie Litwie i Polsce. Staramy się oto aby każdy pracownik miał możliwość rozwijać swą osobowość oraz realizować własne ambicje zawodowe.

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska

- Nawiązywanie nowych kontaktów handlowych z klientem biznesowym. - Prowadzenie prezentacji handlowych dla klientów. - Przygotowywanie ofert handlowych i aktywna sprzedaż. - Realizacja wyznaczonych planów sprzedaży. - Raportowanie efektów pracy. - Podstawowym produktem są PRZEKAŹNIKI ELEKTROMAGNETYCZNE I PÓŁPRZEWODNIKOWE.

Wymagania

- Prosimy o nie przysyłanie swych aplikacji, jeżeli nie odpowiadają wymaganiom następnego punktu. Będą odrzucane. - MINIMUM dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w BRANŻY ELEKTROTECHNICZNEJ. - Znajomość specyfiki sprzedaży w branży elektrotechnicznej. - Dobra znajomość pakietu MS Office. - Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. - Prawo jazdy kategorii B. - Wysokie umiejętności komunikacyjne. - Zdolności organizacyjne. - Samodzielność, odpowiedzialność oraz uczciwość. - Wysoka kultura osobista.

Oferujemy

- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie. - Możliwość rozwoju. - Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia. - Samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy. - Kandydatom zapewniamy program wdrożeniowy i szkolenia produktowe.