Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

HOLKAP Sp. z O.O.
pomorskie, Tczew i okolice; Pelplin, Starogard Gdański, Malbork, Gniew
praca stacjonarna
5375 dni temu

Ogłoszenie numer: 73844, z dnia 2009-08-31

Firma zajmuje się sprzedażą AGD niezmechanizowanego. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie, Tczew i okolice; Pelplin, Starogard Gdański, Malbork, Gniew

Nr Ref.: 7777

Opis stanowiska

Sprzedaż artykułów gospodarstwa domowego do:sklepów. instytucji, firm. sieci handlowych, hoteli, restauracji, moteli. Potrzebujemy poważne oferty. Jest to praca w stabilnej firmie, wyróżnionej wielokrotnie na szczeblu ogólnokrajowym, posiadającej PN-EN ISO 9001-2001. Pracowników poszukujemy w związku z rozbudową firmy na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowego.

Wymagania

  • wykształcenie średnie,
  • prawo jazdy kat. B,
  • co najmniej 3 letnie doświadczenie handlowe,
  • znajomość branży agd.i zaopatrzenia biur
  • Udokumentowanego okresu pracy u jednego pracodawcy min. 12 miesięcy

Oferujemy

  • Do dyspozycji dajemy samochód służbowy oraz komputer kieszonkowy,
  • System wynagrodzeń doceniający zaangażowanie i sukcesy pracownika w sprzedaży, a jednocześnie gwarantuje stały bezpieczny poziom dochodów,
  • Umowę o pracę.
Pozostałe wymagania i warunki przedstawimy w bezpośredniej rozmowie. Zapewniamy, że będą one zachęcające do związania się z naszą firmą na wiele lat!