Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Przedstawiciel handlowy

MADAME
pomorskie
praca stacjonarna
5191 dni temu

Ogłoszenie numer: 90858, z dnia 2010-03-01

MADAME

Firma Madame istnieje na rynku od 2004 roku. Zajmujemy się hurtową sprzedażą torebek, pasków, apaszek. W naszej ofercie znajdują się tylko najlepsze produkty, odpowiadające aktualnym trendom mody.

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
  • opiekę nad istniejącymi Klientami i aktywne pozyskiwanie nowych na terenie całej Polski,
  • kompleksową obsługę zamówień,
  • utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami,
  • prezentacja oferty marki MADAME
  • dbałość o wizerunek marki MADAME.

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego branży galanteryjnej,
  • wykształcenie min średnie,
  • umiejętność nawiązywania kontaktów,
  • dobra organizacja pracy: samodzielność, zaangażowanie,
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kat B,
  • własna działalność gospodarcza

Oferujemy

  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pracę w ciekawej branży,
  • możliwość rozwoju,
  • motywujące wynagrodzenie, korzystny system premiowania,
  • kontrakt na własnej działalności,
  • otwarte młode środowisko pracy