Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Przedstawiciel Handlowy

DEKRA Praca Sp. z o.o.

845 dni temu

DEKRA Praca jest spółką należącą do holdingu DEKRA AG - lidera usług personalnych na terenie Europy. Nasza działalność koncentruje się na terenie Polski, pośrednicząc w pozyskiwaniu pracowników i oferując szeroko pojęte usługi z zakresu doradztwa personalnego, stałej rekrutacji i pracy tymczasowej.

DEKRA Praca jest zarejestrowaną Agencją Zatrudnienia. Certyfikat nr 8194

Dla naszego Klienta z branży elektrotechnicznej aktualnie poszukujemy kandydata/-tki do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie
Nr Ref.: PHD/01/16

Zadania:
  • bieżąca obsługa Klientów oraz dbanie o pozytywne relacje z obecnymi klientami Firmy

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów oraz realizacja planów sprzedażowych

  • rozwój sieci sprzedaży

  • sporządzanie ofert handlowych

  • negocjowanie cen i warunków handlowych

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata

  • znajomość branży elektrotechnicznej – będzie dodatkowym atutem

  • mile widziane doświadczenie w pozyskiwaniu sieci handlowych

  • wiedza z zakresu technik sprzedaży oraz prowadzenia negocjacji

  • wykształcenie minimum średnie

  • determinacja w osiąganiu celów oraz dobra organizacja czasu pracy

  • łatwość nawiązywania kontaktów oraz wysoka kultura osobista

  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie( podstawa+ system bonusowy)

  • pracę na cały etat

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon)

  • możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez firmę DEKRA Praca Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 ze zm.)". Jednocześnie informujemy, że zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Przedstawiciel Handlowy Praca Przedstawiciel Handlowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (640)
Wałbrzych (47)
Legnica (54)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (152)
Toruń (91)
Lubelskie:
Lublin (111)
Chełm (21)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (760)
Tarnów (41)
Nowy Sącz (31)
Mazowieckie:
Warszawa (1660)
Radom (73)
Płock (38)
Opolskie:
Opole (115)
Nysa (24)