Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przedstawiciel Marki

Aviva Sp. z o.o.

Gdańsk, Gdynia, Sopot

47 dni temu

Aviva to jedna z 5 największych instytucji finansowych posiadająca swoje oddziały na terenie całej Europy, Azji oraz Kanady. Międzynarodowa wymiana doświadczeń w Avivie zapewnia naszym Klientom najwyższą jakość oferowanych produktów.

W procesie rekrutacji stawiamy na Twoją postawę i zaangażowanie! Szukamy osób, które razem z nami chcą tworzyć najwyższe standardy.

Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Sopot

Zadania:
  • Obsługa klientów indywidualnych oraz biznesowych.
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami.
  • Profesjonalne świadczenie usług z zakresu doradztwa i sprzedaży ubezpieczeń indywidualnych i grupowych.
  • Budowanie marki własnej z wykorzystaniem m.in. mediów społecznościowych.
  • Uczestniczenie w spotkaniach networkingowych.
Wymagania:
  • Minimum średnie wykształcenie.
  • Kreatywność oraz łatwość w posługiwaniu się słowem mówionym i pisanym.
  • Doświadczenie w bezpośrednich kontaktach z klientem mile widziane.
  • Dobrze rozwinięte umiejętności dotyczące organizacji pracy własnej.
Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowej instytucji finansowej o wieloletniej tradycji, w Polsce bez przerwy od ponad dwudziestu lat.
  • Wysokie, ponadstandardowe wynagrodzenie adekwatnie do osiąganych wyników.
  • Wsparcie finansowe na start za zaangażowanie i efektywność w sprzedaży przez pierwsze 6 miesięcy współpracy (nawet do 5 tys./mies.)
  • Kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy.
  • Indywidualną, dostosowaną do potrzeb ścieżkę wdrożenia, w tym wsparcie i opiekę doświadczonego menadżera.
  • Jasno określoną ścieżkę kariery.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Elastyczność w wyborze rodzaju umowy (sam decydujesz, czy chcesz pracować na podstawie umowy zlecenia, czy umowy o współpracę).
  • System finansowych i poza finansowych nagród motywacyjnych.

Poznaj

Jak do nas dołączyć?

Zależy nam, by do naszej firmy trafiali najlepsi, dlatego opracowaliśmy proces rekrutacji, który pozwala nam dobrze poznać kandydata i jego predyspozycje zawodowe, Jednocześnie kandydat ma możliwość poznania naszej firmy oraz sprawdzenia, na ile proponowana przez Avivę wizja kariery mu odpowiada. Kluczową rolę w procesie rekrutacji pełni Menadżer zespołu, do którego w przyszłości dołączy nowy Agent.

Proces rekrutacji

Krok Analiza CV
KrokPierwsze spotkanie rekrutacyjne
KrokTesty predyspozycji
KrokDrugie spotkanie rekrutacyjne
KrokSpotkanie z Dyrektorem oddziału
KrokPodpisanie umowy szkoleniowej
Poznaj stanowisko: Doradca Ubezpieczeniowy
Doradca ubezpieczeniowy to stanowisko niemal tożsame ze stanowiskiem agenta ubezpieczeniowego. Doradca zajmuje się pozyskiwaniem klientów dla zakładów ubezpieczeniowych, w imieniu których działa. Osoba obsadzona na tym stanowisku monitoruje podległy sobie teren w poszukiwaniu osób potencjalnie zainteresowanych ofertą ubezpieczeniową i umawia się z nimi na spotkania, na których przedstawia im ...
Praca Doradca Ubezpieczeniowy