Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Przedstawiciel Medyczny

Agencja Naukowo-Techniczna SYMICO Sp z o.o.

Mazowieckie

6 dni temu

Ogłoszenie numer: 2172551, z dnia 2018-11-08

Agencja Naukowo-Techniczna „Symico” Sp. z o.o.

z siedzibą we Wrocławiu od 15 lat jest dystrybutorem działającym na terenie całego kraju. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę produktów specjalistycznych na potrzeby bloków operacyjnych. Naszą domeną jest nieustanne poszerzanie wiedzy z zakresu najnowszych osiągnięć technologicznych i pozyskiwanie wysokiej jakości asortymentu od cenionych na świecie producentów w dziedzinie kardiochirurgii, kardiologii interwencyjnej, elektrofizjologii, radiologii, jak też innych dziedzin medycyny praktycznej.

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Nasza firma poszukuje Kandydata  na teren północno – wschodniej Polski, odpowiedzialnego za budowanie długofalowych relacji z personelem szpitalnym oraz osiąganie założonych wyników sprzedażowych. Mile widziani Kandydaci z Warszawy i okolic. Uwaga, teren naszych działań jest rozległy ze względu na specyfikę naszych produktów - trafiamy  bowiem przede wszystkim do dużych ośrodków uniwersyteckich.

Do Twoich zadań będzie należeć między innymi: przeprowadzanie prezentacji dla lekarzy i czynny  udział w zabiegach, sprzedaż sprzętu oraz aparatury medycznej, a także zapewnienie najwyższych standardów obsługi naszych klientów. Tworzymy zgrany zespół ekspertów, którzy wdrożą Cię od podstaw w Twoje obowiązki. Nie wymagamy zatem od Ciebie wieloletniego przygotowania zawodowego, lecz poszukujemy osób otwartych, zainteresowanych swoim rozwojem i nastawionych na naukę, gotowych na podjęcie pracy w prestiżowej branży kardiologii i radiologii.

  • Realizowanie założonych celów sprzedażowych
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie pozytywnych relacji handlowych z aktualnymi Klientami
  • Przeprowadzanie szkoleń i prezentacji produktowych
  • Współpraca ze środowiskiem medycznym m.in. lekarze specjaliści, pielęgniarki oddziałowe
  • Planowanie i raportowanie działalności handlowej oraz przygotowywanie części merytorycznej przetargów do ogłoszonych zamówień publicznych
  • Udział w kursach i szkoleniach z zakresu produktów
  • Reprezentowanie firmy na kongresach krajowych i międzynarodowych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowana inżynieria biomedyczna/medycyna/biotechnologia
  • Gotowość do licznych podróży służbowych, odbywania szkoleń i ustawicznego podnoszenia kompetencji zawodowych
  • Kreatywność i zaangażowanie w pracę zawodową i powierzone zadania
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy (kat B) z doświadczeniem w prowadzeniu samochodu;
  • Umiejętność obsługi komputera, dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność planowania i wyznaczania priorytetów
  • Wysoka kultura osobista
  • Punktualność, dyspozycyjność, uczciwość
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Rozwój kompetencji poprzez system zaawansowanych szkoleń
  • Ambitną, samodzielną w działaniach pracę w przyjaznej atmosferze
  • Konkurencyjny system wynagradzania adekwatny do poziomu kompetencji i doświadczenia oraz system premiowy oparty o rezultaty pracy
  • Samochód służbowy/ komputer/ telefon komórkowy

 Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV z aktualnym zdjęciem.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Medyczny

Przedstawiciel Medyczny to osoba, która odpowiada za prezentowanie produktów medycznych firmy oraz zapewnianie wysokiego poziomu obsługi klienta i sprzedaży. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: promowanie i sprzedaż produktów medycznych firmy na wyznaczonym terenie, kreowanie marki firmy, ścisła współpraca ze środowiskiem medycznym oraz przygotowywanie ofert sprzedaży i ich wycena, a ...
Przedstawiciel Medyczny Praca Przedstawiciel Medyczny

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Agencja Naukowo-Techniczna SYMICO Sp z o.o..