Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Przedstawiciel Medyczny

BLS Pharma Sp. z o.o.

Lubuskie

14 dni temu

Ogłoszenie numer: 2526663, z dnia 2019-06-12

BLS Pharma jest polską firmą operującą na rynku farmaceutycznym. Dystrybutorem wyrobów medycznych stosowanych głównie w ortopedii. Zajmuje sie takze pomocją w środowisku medyczno-farmaceutycznym produktów na receptę.

Miejsce pracy: lubuskie

Nr Ref.: 2019/06/01

Opis stanowiska

Zatrudnione osoby będą odpowiedzialne za reprezentowanie firmy BLS Pharma i sprzedaż jej produktów wśród lekarzy (ortopedia i urlologia) i farmaceutów w powierzonym terenie.

Wymagania

  • Pracowitość, dobra samoorganizacja
  • Profesjonalizm, zaangażowanie i entuzjazm
  • Otwartość i łatwość nawiązywania oraz podtrzymywania kontaktów z ludźmi
  • Silna motywacja do osiągania sukcesów w sprzedaży
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Ciekawą i stabilną pracę w młodym zespole i szybko rozwijającej się firmie
  • Bardzo motywujący system wynagrodzeń (pensja zasadnicza, prowizja oraz premia za osiągane wyniki)
  • Samochód i telefon służbowy
  • Szkolenia
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Wynagrodzenie

Od 4000 do 8000 PLN

Poznaj

BLS Pharma jest polską firmą operującą na rynku farmaceutycznym. Dystrybutorem wyrobów medycznych stosowanych głównie w ortopedii. Zajmuje się także promocją w środowisku medyczno-farmaceutycznym produktów na receptę.

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Medyczny

Przedstawiciel Medyczny to osoba, która odpowiada za prezentowanie produktów medycznych firmy oraz zapewnianie wysokiego poziomu obsługi klienta i sprzedaży. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: promowanie i sprzedaż produktów medycznych firmy na wyznaczonym terenie, kreowanie marki firmy, ścisła współpraca ze środowiskiem medycznym oraz przygotowywanie ofert sprzedaży i ich wycena, a ...
Przedstawiciel Medyczny Praca Przedstawiciel Medyczny

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest BLS Pharma Sp. z o.o..