Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Przedstawiciel Naukowy Pomorskie
Przedstawiciel Naukowy - leki Rx

KRKA Polska Sp. z o.o.
pomorskie
praca stacjonarna
3820 dni temu
Doskonałość jest częścią tego kim jesteśmy!

Jesteśmy jedną z wiodących firm generycznych, działających na światowym rynku farmaceutycznym. Cenimy wiedzę i promujemy kreatywność. Naszym pracownikom zapewniamy optymalne warunki zatrudnienia. Innowacyjność to nasz sposób działania, a doskonałość jest naszą nieodłączną częścią.

Poszukujemy:

Lokalizacja: woj.pomorskie
Nr Ref.: pomorskie – PN

Obowiązki:

• promocja leków Rx w środowisku lekarzy i farmaceutów • reprezentowanie firmy podczas zjazdów i konferencji naukowych • stałe doskonalenie wiedzy i podnoszenie kwalifikacji zawodowych

Wymagania:
• wykształcenie wyższe (medyczne lub farmaceutyczne będzie dodatkowym atutem) • mile widziane doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży na stanowisku przedstawiciela handlowego w firmie farmaceutycznej lub w innej branży • łatwość nawiązywania kontaktów i utrzymywania dobrych relacji z ludźmi • komunikatywna znajomość języka angielskiego • prawo jazdy (kat B) • umiejętność pracy na komputerze (środowisko Windows)

Oferujemy dobrze zorganizowane środowisko pracy, z możliwością realizacji swych ambicji oraz rozwoju umiejętności zawodowych. Twoje osiągnięcia zostaną zauważone, a praca odpowiednio doceniona.

Informujemy, że kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Nie odsyłamy niewykorzystanych ofert. Do listu motywacyjnego dołącz klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Poznaj

Krka jest jedną z wiodących generycznych firm farmaceutycznych Europy Środkowo-Wschodniej. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą leków na receptę, leków dostępnych bez recepty, a także produktów weterynaryjnych. Skupiamy się na rozwoju i dystrybucji generycznych produktów farmaceutycznych o wysokiej jakości, które sprzedajemy pod własnymi markami. Produkty te wytwarzamy z substancji czynnych wykorzystujących zaawansowane metody badawcze i nowoczesne technologie produkcyjne. W naszej ofercie znajdują się też usługi turystyczne i uzdrowiskowe w ośrodkach Terme Krka w Słowenii.

Zatrudniamy przeszło 12 tysięcy pracowników, a nasze leki są stosowane przez 45 milionów pacjentów w ponad 70 krajach na świecie.