Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Przedstawiciel naukowy

SHIM-POL A.M. Borzymowski E. Borzymowska-Reszka A.Reszka Spółka Jawna
mazowieckie, Izabelin
praca stacjonarna
6014 dni temu

Ogłoszenie numer: 37105, z dnia 2007-11-30

Firma „SHIM-POL A.M. BORZYMOWSKI” E. Borzymowska-Reszka, A. Reszka Spółka Jawna jako wyłączny przedstawiciel firmy Phenomenex® w Polsce poszukuje:

Miejsce pracy: mazowieckie, Izabelin

Nr Ref.: SHIM-02/07

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za marketing, reklamę, wsparcie działań handlowych, aktywne pozyskiwanie nowych klientów, budowanie relacji oraz wsparcie merytoryczne dla klientów firmy.

Wymagania

Wymagania: 1. wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów wyższych (wymagane wykształcenie o kierunku chemicznym, biologicznym lub pokrewnym), 2. wymagana praktyczna znajomość technik chromatograficznych (HPLC, GC), 3. bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, 4. bardzo dobra umiejętność obsługi komputera – pakiet Windows, pakiet Office, Internet, 5. wysoka samodzielność, kreatywność oraz komunikatywność, 6. silna motywacja i umiejętność organizacji czasu pracy, 7. dokładność, sumienność i odpowiedzialność, 8. wysoka kultura osobista, 9. prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

Wybranej osobie oferujemy atrakcyjną i samodzielną pracę w międzynarodowym środowisku, możliwość ciągłego rozwoju, szkolenia krajowe i zagraniczne oraz motywacyjny system wynagradzania.